Nietypowe zastosowania ogrodzeń przenośnych

Ogrodzenia przenośne są znane większości z nas z różnego rodzaju placów budów. Charakterystyczne metalowe płoty oddzielają teren budowy od ulicy czy chodnika, dzięki czemu nie wejdzie na niego nikt postronny, a ekipa budowlana ma zapewnione komfortowe warunki pracy. Ogrodzenia przenośne mają wiele zalet. Pierwszą z nich jest oczywiście to, że są mobilne, dzięki temu można zabrać je i ustawić dosłownie wszędzie. Ich druga ogromna zaleta to fakt, że są niezwykle mocne i stabilne. Stawiają potężny opór i trudno jest je sforsować, dlatego też poza placami budów możemy je spotkać w innych miejscach.

Koncerty, maratony, imprezy plenerowe

Ogrodzenia przenośne są idealne do wyznaczania różnego rodzaju stref na imprezach masowych. Dzięki nim można wyraźnie zaznaczyć teren, na który obowiązuje bilet wstępu czy strefę VIP. Przenośne panele są pomocne w tworzeniu dyskretnych przejść, np. dla celebrytów, by podczas dojścia do sceny nie mogli mieć z nimi kontaktu fani. W przypadku różnego rodzaju wyścigów czy maratonów panelami można łatwo odgrodzić sportowców od kibiców w newralgicznych miejscach. Dzięki ogrodzeniom nie ma obawy, że niezbyt bystry widz wejdzie na trasę wyścigu i znacząco spowolni osobę, która akurat pobijała swój życiowy rekord. Zastosowań ogrodzeń przenośnych jest bardzo wiele. Ich użycie jest niezbędne przy organizacji rozmaitych imprez masowych, gdzie nad tłumem trudno jest zapanować.

Reklama

Ogrodzenia przenośne służą często jako… nośniki reklamy. Na stabilnych, metalowych panelach bardzo łatwo jest powiesić lub przykleić reklamę, dlatego też zdarza się, że agencje reklamowe korzystają z wynajmu ogrodzeń przenośnych, by sfinalizować umowę z klientem. Zdarza się również, że przedsiębiorczy właściciele posesji w ciekawych miejscach ogradzają je panelami, by pobierać opłaty za wieszane na nich reklamy.  Przenośne ogrodzenia zakorzeniły się na dobre w pozornie niezwiązanych z nimi branżach.

Posted in: