O firmie

Rusztowania na wynajem – o Firmie

Początki firmy Euro-Rusztowania sięgają 1998 roku. Wtedy to we Wrocławiu rozpoczęliśmy działalność polegającą na dostarczaniu klientom wysokiej klasy konstrukcji niezbędnych przy realizacji projektów budowlanych. Profesjonalna obsługa, konkurencyjne ceny oraz jakość oferowanych usług – to wszystko przyczyniło się do tego, że nasze rusztowania elewacyjne na wynajem zyskały sobie popularność wśród klientów nie tylko ze stolicy Dolnego Śląska, ale także innych okolicznych miejscowości. Pozwoliło nam to sukcesywnie poszerzać ofertę oraz podnosić poziom świadczonych usług.

Profesjonalne doradztwo przy wyborze rusztowań

Nasza oferta obejmuje dzisiaj nie tylko wypożyczanie, ale także sprzedaż rusztowań. Zarówno osobom, które chciałyby wynająć od nas rusztowanie, jak i tym którzy zainteresowani są zakupem jednego z wielu dostępnych modeli, zapewniamy profesjonalne doradztwo. Wykorzystując bogate doświadczenie w branży budowlanej, możemy pomóc przy wyborze konstrukcji, które będą najlepiej odpowiadać konkretnym wymaganiom klientów. Nasza działalność nie ogranicza się jednak wyłącznie do sprzedaży i wynajmu rusztowań. Klienci naszej wypożyczalni mogą również skorzystać ze świadczonych przez nas usług w zakresie transportu i montażu konstrukcji.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Trzy dekady nieprzerwanej obecności na rynku zawdzięczamy przede wszystkim przywiązaniu do wysokich standardów. Znani jesteśmy z tego, że na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo. Zasadą tą kierujemy się przy wyborze asortymentu, jak też przy realizacji usług. Do oferty wypożyczalni włączamy jedynie konstrukcje wykonane z wysokiej klasy materiałów o odpowiedniej trwałości i wytrzymałości. Dlatego też rusztowania z naszej oferty wykazują pełną zgodność z normami UE. Cechują się ponadto wysoką stabilnością, jednak tylko wtedy, kiedy zostaną odpowiednio złożone. Dlatego warto skorzystać z usług naszych montażystów, którzy posiłkując się swoją wiedzą i doświadczeniem, są w stanie wykonać wszystkie prace sprawnie i niezwykle starannie. W efekcie montowane przez nich rusztowania gwarantują osobom pracującym wysokościach, wysoki poziom bezpieczeństwa.

  • rusztowania

  • montaz rusztowan

  • wynajem rusztowan