Usługi

Wynajem i sprzedaż

Oferujemy profesjonalne usługi wynajmu, montażu oraz sprzedaży rusztowań. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm z branży remontowo-budowlanej, jak i dla klientów indywidualnych. Oferowane przez nas rusztowania to profesjonalny sprzęt przeznaczony do wykonywania w sposób bezpieczny prac na wysokościach.

Nasz katalog obejmuje zarówno rusztowania jezdne, jak i konstrukcje stałe. Znajdują się w nim także rusztowania platformowe i kominowe. W każdej chwili służymy radą przy wyborze konstrukcji oraz sugerujemy odpowiednie rozwiązania montażowe. Dla tych, którzy preferują zakup konstrukcji, mamy przygotowaną specjalną ofertę rusztowań opartych na sprawdzonych rozwiązaniach marki Plettac.

Rusztowania Plettac

Rusztowania Plettac to produkty niemieckiej firmy Plettac AG, która działa na rynku od ponad 100 lat. W swojej ofercie posiada szeroki wybór rusztowań systemowych, modułowych oraz fasadowych. Wykorzystuje do ich produkcji wysokiej jakości stali, co gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo konstrukcji. Niemiecka precyzja i dbałość o szczegóły sprawiają, że rusztowania Plettac są cenione przez klientów na całym świecie, również w Polsce.

Jednym z kluczowych atutów rusztowań Plettac jest ich łatwość montażu. Dzięki modułowej budowie można je łatwo dostosować do różnych wymagań konstrukcyjnych oraz zmieniających się warunków na placu budowy. Elastyczność systemu pozwala na tworzenie różnorodnych konfiguracji, co jest niezwykle przydatne w przypadku budynków o nietypowych kształtach czy wymagających specjalistycznych rozwiązań.

W skład naszej oferty wchodzą przede wszystkim rusztowania Plettac we Wrocławiu. To modele fasadowe, tworzone z dbałością o najmniejsze detale. Marka słynie zarówno z produkcji kompletnych rusztowań, jak i akcesoriów niezbędnych do ich montażu i zabezpieczenia terenu prowadzonych prac.

  • Transport i montaż

    W ramach usługi zajmujemy się także transportem. Dzięki profesjonalnym warunkom przewozu możemy zagwarantować, że poszczególne elementy dotrą w stanie nienaruszonym. Na życzenie klienta zajmujemy się składaniem wynajmowanych konstrukcji zgodnie z wymogami bezpieczeństwa. Usługa obejmuje także demontaż wynajmowanego rusztowania.

    Przeprowadzamy kompleksowy montaż rusztowań. Usługa ta zawsze musi być realizowana przez monterów z odpowiednimi uprawnieniami, by gotowa konstrukcja była zgodna z aktualnym prawem. Dowozimy elementy rusztowania na miejsce, a następnie zajmujemy się jego złożeniem. Skupiamy się na tym, by cała konstrukcja była wytrzymała i zapewniała bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac.

    Transportujemy i montujemy rzutowania przede wszystkim we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach. Do każdego zlecenia podchodzimy jednak indywidualnie, dlatego możemy zająć się usługami również nieco dalej. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

  • rusztowania wroclaw

Profesjonalne doradztwo

Z chęcią doradzamy także naszym klientom odnośnie do wyboru najlepszych rusztowań czy ogrodzeń na dany teren. Skupiamy się przede wszystkim na właściwościach i rozmiarach poszczególnych konstrukcji. Pomagamy w razie jakichkolwiek wątpliwości. Nasi pracownicy działają także w terenie, montując i demontując rusztowania z aktualnej oferty. Działamy we Wrocławiu i okolicach.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z konsultantem:
Mirosław Ptak
tel.: 668 46 81 81.

Istnieje również możliwość kontaktu za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.