Usługi

Wynajem i sprzedaż

Oferujemy profesjonalne usługi wynajmu, montażu oraz sprzedaży rusztowań. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm z branży remontowo-budowlanej, jak i dla klientów indywidualnych. Oferowane przez nas rusztowania to profesjonalny sprzęt przeznaczony do wykonywania w sposób bezpieczny prac na wysokościach.

Nasz katalog obejmuje zarówno rusztowania jezdne, jak i konstrukcje stałe. Znajdują się w nim także rusztowania platformowe i kominowe. W każdej chwili służymy radą przy wyborze konstrukcji oraz sugerujemy odpowiednie rozwiązania montażowe. Dla tych, którzy preferują zakup konstrukcji, mamy przygotowaną specjalną ofertę rusztowań opartych na sprawdzonych rozwiązaniach marki Plettac.

 • Transport i montaż

  W ramach usługi zajmujemy się także transportem. Dzięki profesjonalnym warunkom przewozu możemy zagwarantować, że poszczególne elementy dotrą w stanie nienaruszonym. Na życzenie klienta zajmujemy się składaniem wynajmowanych konstrukcji zgodnie z wymogami bezpieczeństwa. Usługa obejmuje także demontaż wynajmowanego rusztowania.

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

  W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z konsultantem:
  Mirosław Ptak
  tel.: 668 46 81 81.

  Istnieje również możliwość kontaktu za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.

 • rusztowania wroclaw