Sprzedaż rusztowań Wrocław

Sprzedaż rusztowań systemowych

Jako firma działająca od lat na wrocławskim rynku budowlanym, oferujemy sprzedaż certyfikowanych rusztowań. Wykonane z trwałych materiałów są odporne na uszkodzenia i działanie czynników atmosferycznych i doskonale sprawdzą się nawet w szczególnie trudnych warunkach. Oferowane przez nas produkty oparte są na sprawdzonych rozwiązaniach, gwarantujących niezawodność i trwałość konstrukcji. Do takich należą rusztowania Plettac, które od lat cieszą się uznaniem na rynku usług remontowych.

Nasza katalog obejmuje duży wybór rusztowań o różnym zastosowaniu:

  • rusztowania elewacyjne
  • rusztowania platformowe
  • rusztowania kominowe
  • rusztowania aluminiowe
  • rusztowania przejezdne
  • rusztowania dla potrzeb wystawienniczych

Jak wybrać odpowiednie rusztowanie systemowe?

Wybierając rusztowanie dla swojej firmy, należy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na parametry techniczne zapewniające bezpieczeństwo. Warto wiedzieć, że dystrybuowane w naszym kraju rusztowania muszą być zgodne z normą bezpieczeństwa PN-M-49000. Oferowane przez nas produkty posiadają odpowiednią certyfikację oraz wyposażenie dodatkowe tj. poręcze ochronne i krawężniki. Dzięki temu wybór jest w pełni bezpieczny i zgodny z wytycznymi nadzoru budowlanego.

Planując zakup rusztowania, należy również przeanalizować maksymalne obciążenie, jakiemu będzie ono poddawane. Większość konstrukcji charakteryzuje się wytrzymałością rzędu 200 kilogramów na metr kwadratowy. Jednak jeśli prace budowlane wymagają wyższych parametrów w zakresie obciążenia, skonsultuj się z nami – pomożemy Ci wybrać optymalne rozwiązanie. Myśląc również o pełnym bezpieczeństwie na terenie budowy lub robót drogowych warto rozważyć zastosowanie ogrodzeń tymczasowych.

Jeśli natomiast wolisz wynająć rusztowanie, zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty krótko i długoterminowych najmów.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z konsultantem:
Mirosław Ptak
tel.: 668 46 81 81.

Istnieje również możliwość kontaktu za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.