Wynajem rusztowań systemowych

Rusztowania systemowe to podstawa wszystkich bardziej zaawansowanych remontowych prac inwestycyjnych. Oferujemy wynajem rusztowań systemowych wykonanych z wysokiej jakości stali lub aluminium. Zaprojektowane przez inżynierów i stworzone z obowiązującymi europejskimi normami konstrukcje gwarantują bezpieczne przeprowadzenie wszystkich prac na wysokości.

Nasza oferta skierowana jest do firm z branży budowlanej, które wykonują prace remontowe we Wrocławiu i okolicach. Katalog obejmuje nie tylko rusztowania systemowe. Posiadamy na wynajem także rusztowania o różnym charakterze i przeznaczeniu:

  • jezdne
  • aluminiowe
  • budowlane
  • elewacyjne
  • kominowe

W naszej ofercie znajdują się również tymczasowe ogrodzenia budowlane, które doskonale zabezpieczą przylegające do placu budowy tereny i magazyny.

W ramach usługi dostarczamy wybrane produkty na miejsce i zajmuje się ich kompleksowym montażem. Dla firm korzystających na stałe z tego typu rozwiązań przewidzieliśmy również opcję zakupu rusztowań i ogrodzeń.

Zalety wynajmu rusztowań

Najważniejszą zaletą wynajmu rusztowań jest bez wątpienia aspekt ekonomiczny. Koszt zakupu, magazynowania i transportu rusztowania jest zdecydowanie wyższy niż opcja jego wygodnego wynajmu. To propozycja szczególnie atrakcyjna dla firm, które nie mają własnej floty pojazdów przygotowanych do transportowania tego typu konstrukcji oraz miejsca, w których można je przechowywać w odpowiednich warunkach. Decydując się na wypożyczenie rusztowania, otrzymujesz sprzęt odpowiednio konserwowany, serwisowany i magazynowany, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jego stan techniczny jest idealny. Nie trzeba dodawać, że ma to znaczący wpływ na minimalizację ryzyka wystąpienia wypadków na budowie.

Dodatkowo cena wynajmu rusztowania w naszej firmie obejmuje także jego montaż i demontaż. Ma to szczególnie duże znaczenie w obliczu faktu, że prace te zgodnie z obowiązującym prawem mogą wykonywać wyłącznie osoby dysponujące odpowiednimi uprawnieniami. Podejmując współpracę z nami, otrzymujesz kompleksową usługę, abyś nie musiał się martwić niczym poza harmonijnym przebiegiem prac na placu budowy.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z konsultantem:
Mirosław Ptak
tel.: 668 46 81 81.

Istnieje również możliwość kontaktu za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.